Elektrické krby

20 Produktů

Dle relevance
Filtr

  Elektrické krby představují jednu z alternativ klasických krbů či krbových kamen. Předností elektrických krbů je především komfort spojený s jejich provozem a obsluhou. Náročná není dokonce ani jejich údržba. Elektrický krb stačí umístit na vhodné místo a zapojit do zásuvky. Nespornou výhodou je také to, že elektrický krb můžete umístit do bytu.

   

  Vybírat lze z několika variant elektrických krbů. Na své si přijdou zastánci klasiky i designoví nadšenci. K dispozici jsou elegantní i moderní minimalistické designy v řadě dekorů. Od různých druhů dřeva, přes mramor až k rustikálnějším variantám krbů. Dle typu lze topné těleso elektrického krbu umístit také přímo na stěnu interiéru.

   

  Co se týká bezpečnostních prvků, elektrické krby obvykle disponují termostatem a pojistkou proti přehřátí. Některé modely jsou vybavené taky časovačem pro nastavení doby vypnutí. Moderní typy elektrických krbů lze navíc pohodlně ovládat dálkovým ovladačem. Efekt plápolajících plamenů je nejčastěji zajištěný pomocí LED diod.

   

  Při výběru elektrického krbu se zaměřte především na jeho příkon, který funguje jako hlavní ukazatel spotřeby elektřiny. Obvykle se příkon pohybuje od 1500 do 2000 W. Zvážit byste měli také velikost prostoru pro umístění krbu. Další parametry výběru stojacího či nástěnného elektrického krbu se již odvíjejí od vašich požadavků na velikost, hmotnost, typ či design.