Pusťte si naše reklamní spoty s Vojtou Kotkem jako nešikovným manželem, Eliškou Jansovou v roli jeho trpělivé manželky a oblíbeného Zdeňka Charváta v roli odborného poradce.

Jaro 2024: Když myslíte na zahradu, slyšíte BAUHAUS

Za naším sortimentem si stojíme

V BAUHAUS najdete desítky tisíc produktů pod jednou střechou. Za touto nabídkou si stojíme a jsme na ni hrdí. Naším cílem je každý den zákazníkům nabízet zboží v prvotřídní kvalitě a za příznivé ceny. V sortimentu najdete produkty známých výrobců, ale i celou řadu vlastních značek kvality. Výrobky, které pod naší značkou vyrábíme, jsou technologickými špičkami na světovém trhu. Vy si tak můžete být jistí, že neplatíte zbytečné peníze za značku, ale jen za skutečnou hodnotu výrobku.

Podívejte se na přehled značek kvality.

Profesionální služby nejen pro profesionály

Ať už jste profík nebo kutil, který se rád do práce pustí sám, v BAUHAUS pro vás máme celou řadu služeb, které vám práci usnadní. Tisíce zákazníků se k nám pravidelně vrací a naše služby využívají. Ať už se jedná o cenová zvýhodnění v rámci věrnostního programu nebo množstevních odběrů, půjčovny profesionálního nářadí, pohodlného nákupu v Drive-In Aréně nebo odborné poradenství – v BAUHAUS pro vás vždy najdeme to správné řešení.

Poradíme vám i on-line

Potřebujete poradit s výběrem produktů, ale odborné centrum nemáte zrovna na dosah? Neváhejte se obrátit na naše zákaznické centrum. Operátoři jsou vám k dispozici každý všední den od 7:00 do 19:00 hodin a o víkendu od 8:00 do 18:00 hodin. Kontaktovat nás můžete přes formulář níže, pomocí e-mailu na adrese podpora@bauhaus.cz, nebo telefonicky na čísle +420 538 725 600. 

{"vsf-contact-form":{"placeholder":"Kontaktujte n\u00e1s","form_image":""}}
Kontaktujte nás

Kontaktujte nás