Chystáte se tvořit nebo rekonstruovat, ale nemáte k tomu dostatek nářadí? Přijďte k nám do půjčoven BAUHAUS a půjčte si veškeré vybavení za zlomek ceny. Půjčení je rychlé a pohodlné. Vždy od nás také dostanete manuál, jak s nástrojem pracovat.

Než k nám do půjčovny přijdete, telefonicky si prosím ověřte, zda máme požadované nářadí k dispozici.
Tip: Pokud si sami chcete odvést objemnější zboží, můžete si u nás půjčit i přívěsný vozík. Více informací najdete zde: Půjčovna přívěsných vozíků


Otázky a odpovědi

Jaká je otevírací doba půjčoven?

Půjčovny mají stejnou otevírací dobu jako odborná centra BAUHAUS. Abyste si ale pořádně mohli vybrat vybavení, které potřebujete a měli čas i na případnou instruktáž, ponechejte si určitou časovou rezervu před zavírací dobou.

Kde přesně se půjčovna v odborném centru nachází?

Ve většině odborných center najdete půjčovnu u oddělení DRIVE-IN ARENA. Pouze na pobočce v Praze Chabrech a na Pankráci je u hlavních informací. Pokud si nevíte rady a půjčovnu nemůžete najít, neváhejte požádat o pomoc náš personál, který vás ochotně nasměruje.

Je za půjčení požadovaná záloha? Jak ji dostanu zpět?

Zálohu je možné zaplatit v hotovosti i kartou. Přesnou výši se dozvíte v ceníku: „Ceník půjčoven – co a kde vám rádi půjčíme“. Zpět ji můžete dostat v hotovosti nebo převodem na platební kartu. V případě převodu může transakce trvat až 3 pracovní dny.

Potřebuji k půjčení nějaké doklady?

Potřebovat budete pouze občanský průkaz, případně jiný průkaz platný v EU.

Jsem členem věrnostního systému BAUHAUS. Dostanu slevu i na půjčení?

Sleva věrnostního systému je platná pouze na nákup sortimentu. Neplatí tedy na služby půjčoven.

Poškodil jsem půjčené nářadí, co teď?

Půjčené nářadí a stroje by měly být vráceny ve stejném stavu, jako jste je dostali. Pokud na něm zjistíme škody, podržíme déle vaši zálohu. Stroj necháme opravit a vzniklé náklady následně od zálohy odečteme. Zbývající částku vám vrátíme zpět.

Chci si půjčit nářadí na víkend. Kdy si pro něj mohu přijet a kdy ho musím vrátit?

Pokud si nářadí chcete půjčit na víkend, můžete si ho vyzvednout v pátek. Vrátit ho od vás budeme chtít do neděle, a to nejpozději 30 minut před zavírací dobou odborného centra. 

Půjčuji si stroj na benzín. Kolik benzínu v něm bude obsaženo při převzetí a kolik ho mám vrátit?

Stroj zákazníkovi předáváme s malým množstvím benzínu. Vysvětlíme mu, jakým poměrem ho ředit a jak se strojem manipulovat. Při vrácení může být nádrž prázdná, benzín nebude nijak účtován.

Kam dál?