815 Produktů

Dle relevance
Filtr
Kategorie

Vypínače a zásuvky tvoří nezbytnou součást elektroinstalace a osvětlení v interiéru i exteriéru. Zejména u vypínačů a venkovních zásuvek je jejich následné umístění při výběru klíčovým parametrem. Pro instalaci uvnitř domu či bytu můžete vybírat z bezpočtu modelů zásuvek v řadě tvarových i barevných provedení. Pokud si potrpíte na vyladěný design interiéru, osloví vás zejména minimalistická a moderní provedení.

 

K dispozici jsou také zásuvky ryze praktické, vhodné zejména pro venkovní umístění. Tyto typy zásuvek vynikají zvýšenou odolností vůči vlhkosti. Často bývají opatřené odklápěcími víky pro větší bezpečnost. Zásuvky do vlhkého prostředí jsou vhodné především na zahradní terasy, balkony či do garáže. V nabídce najdete rovněž anténní a datové zásuvky či zásuvky s USB. Speciálním typem jsou pak spínací zásuvky s časovačem.

 

Výběr vypínačů je rovněž vhodné přizpůsobit jejich umístění. Pro venkovní zapojení vypínače volte raději praktická robustnější provedení vypínačů s vyšším krytím. To zaručuje odolnost vůči vlhkosti či stříkající vodě. Naopak v interiéru dotvářejí vypínače celkový design. K dispozici je vám proto široká nabídka obsahující moderní a esteticky přívětivá provedení mnoha barev, tvarů i velikostí.

 

V naší nabídce naleznete mimo jiné řadu příslušenství k zásuvkám a vypínačům. Od rozdvojek a adaptérů, přes krycí rámečky a stmívače, až ke strojkům vypínačů a termostatům.