Míchačky na beton

10 Produktů

Dle relevance
Filtr

  Stavební míchačky na beton a maltu využívají kutilové, drobní řemeslníci i stavební firmy. Menší stavební práce hravě zvládnete se středně velkou míchačkou s bubnem o objemu do 160 litrů. U větších staveb bude výhodnější míchačka s objemem alespoň 230 litrů. Na trhu jsou k dispozici stavební míchačky na 230 i 400 voltů. Stavební míchačky na beton (pozn. značky Scheppach, M.A.T) a další vybavení pro stavbu naleznete v e-shopu a odborných centrech BAUHAUS.

  Jak vybrat míchačku na stavbu?

  Stavební míchačka je určena k přípravě menšího množství betonu nebo malty. Nejčastěji ji stavebníci využijí například při betonování podlah, základů pro plot nebo svépomocné stavbě garáže či zahradního přístavku. Stavební míchačky jsou často využívány také při opravách a rekonstrukcích rekreačních objektů. 

  TIP: Využijete míchačku jen pár dní v roce? Navštivte naši půjčovnu nářadí BAUHAUS a potřebné stavební vybavení vám rádi za výhodnou cenu zapůjčíme.

  Při výběru míchačky je jedním z nejdůležitějších parametrů objem bubnu. V naší nabídce jsou k dispozici stavení míchačky na beton a maltu s objemem bubnu od 63 do 230 litrů. Rozhodnout se budete muset mezi míchačkou na 230 a 400 voltů. V prvním případě míchačku zapojíte do běžné elektrické zásuvky. Využijete ji tedy všude tam, kde není k dispozici 400 voltová zásuvka. Tyto míchačky jsou vhodné pro menší stavební práce, kdy není očekáván dlouhodobý provoz. Pokud počítáte s velmi intenzivním provozem míchačky, vyberte si provedení se zapojením na 400 voltů. 

  Další parametry stavebních míchaček:

  • Výkon motoru
  • Hmotnost 
  • Rozměry
  • Průměr plnícího otvoru
  • Tvar lopatek
  • Hlučnost

  Zajímejte se o použité materiály

  Stavební míchačku budete používat řadu let, proto je důležité věnovat pozornost konstrukci a použitým materiálům. Důležité je, aby byla vyrobena z odolného materiálu a měla pevné dno. Dlouhou životnost mají především litinové míchačky.