Vysokotlaké čističe 50 bar

1 Produkt

Dle relevance
Filtr
  BAUHAUS záruka
  Aku vysokotlaký čistič HydroBlast

  Aku vysokotlaký čistič HydroBlast

  21 V; 50 bar
  1 490,-
  Dostupné online
  V odborných centrech nedostupné

  Vysokotlaké čističe 50 bar

  Vysokotlaké čističe neboli wapky mají všestranné využití. Patří mezi čisticí stroje, které vám výrazně usnadní například čištění zahradního nábytku, zahradního nářadí, sportovní výbavy, zídek, plotů nebo podlahových krytin na terasách a balkonech. Vysokotlaký čistič využijete i při čištění automobilu. Na trhu jsou dostupné vysokotlaké čističe v různých cenových hladinách.

   

  Výhody vysokotlakých čističů

  Práce s vysokotlakým čističem je mnohem efektivnější a úspornější než při využití běžné zahradní hadice. Dokáže vyvinout potřebný tlak, díky kterému snadno odstraníte i usazené nečistoty. Navíc dosáhnete až 80% úspory vody. Ovládání vysokotlakého čističe je velmi jednoduché. Výhodou také je, že nezaberou mnoho místa a můžete je snadno převážet.

  Vysokotlaké čističe jsou dostupné od základních hobby modelů až po profesionální přístroje pro každodenní použití.

  Oblíbené značky vysokotlakých čističů:

  • Powerworks
  • Scheppach
  • Ryobi
  • Dewalt
  • Kärcher
  • Nilfisk

   

  Jak vybrat vysokotlaký čistič

  Při výběru vysokotlakého čističe se zaměřte na několik parametrů. Mezi nejdůležitější patří výkon, maximální tlak vody a průtok vody (pozn. v litrech za hodinu). Tyto hodnoty spolu velmi úzce souvisí a platí mezi nimi jednoduchý vztah – čím výkonnější vysokotlaký čistič zvolíte, tím vyšší tlak bude schopen vyvinout. Základní modely většinou pracují s tlakem do 130 barů, což je postačující pro občasné využití v domácnosti, na zahradě nebo na chatě a chalupě. Vysokotlaké čističe pro profesionální použití pracují s tlakem až 180 barů.

  Zvažte také preferovaný typ pohonu. Nejprodávanější jsou modely s elektrickým pohonem, které se zapojují do běžné zásuvky na 230 voltů. V posledních letech roste obliba elektrických vysokotlakých čističů na akumulátory. Jejich výhodou je mobilita. Můžete je totiž použít i v místech bez elektrického proudu. K dispozici jsou rovněž benzínové vysokotlaké čističe, které jsou oblíbené zejména u firem.

   

  Příslušenství vám ještě více ulehčí práci

  V příslušenství pro vysokotlaké čističe najdete různé druhy čisticích kartáčů, vysokotlaké pistole a čisticí přípravky na různé druhy povrchů.