Svařované ploty Barcelona

13 Produktů

Dle relevance
Filtr
  Doraz pro bránu Univerzální

  Doraz pro bránu Univerzální

  ocel
  195,-
  Dostupné online
  V odborných centrech nedostupné
  Brankový závěs univerzální

  Brankový závěs univerzální

  pozinkovaný
  218,-
  Dostupné online
  V odborných centrech nedostupné

  Svařované ploty Barcelona

  Svařované ploty jsou jednou z možných variant plotů a zástěn. Zaujmou především milovníky moderního stylu. Ladit budou jak s moderní vilou, tak klasickým rodinným domem.

   

  Svařované ploty nabízejí pocit bezpečí díky své robustní konstrukci. Tu tvoří nejčastěji ocel opatřená pozinkovou povrchovou úpravou. Pozink zajišťuje odolnost vůči korozi způsobené kombinací povětrnostních vlivů jako je déšť, mráz či UV záření. Vybírat můžete z několika modelových řad svařovaných plotových systémů. Na své si přijdou například zastánci soukromí. Zvolit lze kompletně neprůhlednou konstrukci s širokými lamelami. K dispozici jsou také plotová pole s lamelami umožňujícími výhled skrze plot. Volba tak závisí zcela na vašich preferencích.

   

  Nabídka BAUHAUS zahrnuje všechny potřebné součásti k montáži svařovaných plotů. Od brankových závěsů, dorazů k bráně, až k plotovým objímkám. Instalace je rychlá díky systému držáků, kterými je každé plotové pole i plotová brána opatřená. Plotové brány a branky jsou k dostání ve variantě levého i pravého otevírání. Nechybí ani křídlové či posuvné plotové brány.