Střešní plechy

63 Produktů

Filtr

  Střešní plechy se těší velké oblibě a jsou vyhledávanou alternativou k páleným taškám. Plechová krytina nachází uplatnění jak na střechách rodinných domů, tak u řady rekreačních objektů a ostatních drobných staveb jako jsou přístřešky pro auta, pergoly nebo zahradní domky. Na stránkách e-shopu bauhaus.cz nebo přímo v odborných centrech BAUHAUS je připravena široká nabídka střešních plechů a dalších produktů pro stavbu a opravu střech.

  Netroufáte si na pokládku střešních plechů? Pokládku plechové střešní krytiny můžete svěřit odborníkům montážního servisu. Sjednat montážní servis

  Výběr střešních plechů

  Střešní plechy si většina z nás vybírá především podle vzhledu. Kromě barvy a tvaru střešních plechů je ovšem třeba věnovat pozornost i dalším parametrům. Mějte na mysli, že střešní krytina je v průběhu celého roku vystavena nepříznivým vlivům – například působení slunce (UV záření), vysoké teplotě, vodě, sněhu i případnému působení chemických látek a mechanickému zatížení. Plechová střešní krytina tedy musí být dostatečně odolná. Životnost krytiny výrazně ovlivňuje její tloušťka a povrchová úprava. S ohledem na projekt je rovněž potřeba vybrat vhodný rozměr střešních plechů. Pozornost věnujte i požadovanému sklonu střechy, způsobu upevnění střešních plechů a přípustnému zatížení střechy.

  Nezapomeňte na příslušenství!

  Spolu se střešními plechy vyberte i potřebné příslušenství. K upevnění střešní krytiny budete potřebovat například samořezné šrouby, potřeba budou i hřebenáče k uzavření horní hrany sedlové střechy, čelo hřebenáče, okapní lišty, oplechování bočního a horního lemu zdi, sněhové háky a závětrné lišty.

  V BAUHAUS můžete vybírat i z dalších materiálů pro zastřešení. V nabídce naleznete například plastové desky a bitumenové zastřešení.