Hlavní obsah

PROFI DEPOT

Profesionální servis a služby pro řemeslníky

Profesionální produkty, užitečné služby a odborné poradenství: pod PROFI DEPOT sloučil BAUHAUS dohromady speciální sortiment, který je přesně přizpůsobený potřebám řemeslníků a živnostníků. Fyzické osoby z řad zákazníků jsou samozřejmě také vítáni! Výběr zahrnuje výkonná stavební zařízení, lešení, stavební chemii, izolační materiál a mnoho dalšího.

Výrobky z BAUHAUS PROFI DEPOT jsou mimořádně výkonné a v souladu s příslušnými technickými normami (SIA, DIN, CE, RAL, EN, ČSN). Jsou speciálně vybrané a vyráběné ve spolupráci s předními průmyslovými společnostmi. S přísnými bezpečnostními zkouškami BAUHAUS zabezpečuje kvalitu. Příslušná schválení jsou také pravidelně kontrolována.

Ať už si u nás koupíte stavební materiály, vypůjčíte nářadí, nebo pokud chcete využít naše služby rozvoz zboží a prodeje na fakturu - PROFI DEPOT je zde pro Vás. Informace pro řemeslníky – naše služby nejen pro registrované řemeslníky, živnostníky a velkoodběratele:

  • Prodej na fakturu nebo na složenou zálohu
  • Máme dostatečná množství pro Vaše projekty
  • DRIVE-IN ARÉNA
  • Rozvoz zboží za nejlepší ceny
  • Půjčovna nářadí, strojů a přívěsů
  • Vypracujeme Vám nezávaznou cenovou nabídku na míru
  • Věrnostní program zákaznických slev
  • Krytá nákládací zóna
  • Odborné semináře a akce
  • Na základě emailu, faxu nebo telefonu Vám připravíme zboží k odběru

Vaše cesta do nejbližšího specializovaného centra s PROFI DEPOT

Produkty a služby od profesionálů pro profesionály.

Speciální služby najdou řemeslníci a živnostníci v BAUHAUS specializovaném centru s PROFI DEPOT. Zde najdete speciální odborný sortiment, velká množství zboží, stejně tak rozšířené služby a servis.

Informace pro řemeslníky

Hledáte odbornou pomoc? Řemeslníci a živnostníci získají na informacích pro řemeslníky přehled všech BAUHAUS služeb a servisu - bez ohledu na to, zda se jedná o množstevní odběry, půjčovnu nářadí a strojů, objednávky nebo prodej. Vyškolení odborníci jsou Vám k dispozici s užitečnými tipy a profesionálním odborným poradenstvím.

Nákup velkých množství

BAUHAUS Vám zajistí také množstevní odběry! Specializovaný sortiment z osvědčených materiálů, výkonných zařízení a chytrých pomůcek byl nakonec sestavený výhradně pro potřeby řemeslníků a živnostníků. S množstevní odběry Vám BAUHAUS zajistí výrazné cenové výhody, protože zde jsou výhodnější cenové podmínky samozřejmostí. Mnoho výrobků z aktuálního sortimentu dodáme také v krátké lhůtě. Stačí se jen zeptat na informacích pro řemeslníky na podmínky a nechte si rovnou vypracovat nezávaznou nabídku.

Vjet dovnitř – Naložit – Odjet! Takto realizují řemeslníci a živnostníci nakupování stavebnin a stavebního materiálu, paletového zboží nebo velkých množství v BAUHAUS. Ulehčete si to: vjedete dovnitř se svým osobním autem (včetně přívěsného vozíku) nebo s malou dodávkou do zastrešené haly DRIVE-IN ARÉNY, zboží naložíte z regálu přímo do vozu a po zaplacení na pokladně odjíždíte. V případě potřeby Vám odborní poradci prodeje v DRIVE-IN ARÉNĚ pomohou při nakládání pomocí vysokozdvižného nebo paletového vozíku.

Profesionální nářadí a stroje k zapůjčení

Pronajmout si namísto koupě! Potřebujete profesionální a výkonné nářadí pro svoje aktuální projekty? Rovněž mnoho druhů speciálního nářadí a strojů potřebujete jen občas. Proto si je můžete půjčit v našem specializovaném centru za malý poplatek. Podívejte se na aktuální nabídku a ceníku našich půjčoven nářadí a strojů.

k půjčovně nářadí a strojů

Rozvoz zboží

Dnes objednat a nechat si dovézt. Zboží, které si objednáte v BAUHAUS Vám bude dodané včas a přesně tam, kde ho potřebujete mít – například přímo na stavbu. Jednoduše se zeptejte v BAUHAUS našich odborných poradců prodeje!

Vrácení zboží

Zboží je možné vrátit do čtyř týdnů od data zakoupení. Platí pro nepoužité a nepoškozené zboží zabalené v originálním obalu a při předložení pokladního dokladu.
Neplatí pro zboží na objednávku a zboží na přířez nebo které bylo na přání zákazníka upraveno.

Výhodnější nákupy s věrnostní kartou

Využívejte výhod našeho věrnostního systému a získejte slevu až 10 % na Vaše nákupy. Bližší informace o výhodách našeho věrnostního systému získáte přímo v našich BAUHAUS centrech, na hlavních informacích nebo v oddělení BAUHAUS Profi Depot. Nově platí také při předložení živnostenského oprávnění nebo smlouvy o hypotečním úvěru nebo o úvěru ze stavebního spoření.

Krytá nakládací zóna

Pohodlné a rychlé nakládaní zboží! V BAUHAUS jsou k dispozíci kryté nakládací zóny. Jsou mimořádně velké, mimořádně široké a samozřejmě zastrešené! Aby ste mohli rychle a pohodlně naložit zboží, dovezou Vám BAUHAUS odborní poradci prodeje všechny výrobky připravené k naložení na místo. Ať už přijedete osobním automobilem nebo malou dodávkou: v nakládací zóně je nakládání zboží za každého počasí dokonale chráněné a rychle vyřízené.