Hlavní obsah

PRAVÝ KUTIL

Výsledky soutěže Pravý kutil


Výherci soutěže o sadu nářadí jsou tady! Rozhodování pro nás nebylo vůbec jednoduché, všechny vaše fotografie měly nápad a byly prostě skvělé. Jsme nadšení, jaké kreativní a šikovné kutily máme mezi svými fanoušky! A pokud se tentokrát neřadíte mezi výherce, nezoufejte, určitě pro vás připravíme další zajímavou soutěž! Děkujeme všem za účast.

Výherce prosíme, ať si zkontrolují své zprávy na Instagramu, budeme je kontaktovat.


Soutěžte společně s BAUHAUS a vyhrajte 127dílnou profesionální sadu nářadí značky Wisent v hodnotě 5 490 Kč!

Jak můžete vyhrát?

Je to jednoduché. Ukažte nám, co se vám podařilo vytvořit. Vyfoťte svoji zahrádku, dílnu nebo třeba fotku vašich vlastních výtvorů, do kterých jste se pustili a jste na ně hrdí. Zkrátka originální a vtipnou fotografii na téma Pravý kutil.

Pak už jen stačí soutěžní fotku přidat na svůj instagramový profil*, přidat k ní tag @bauhauscesko a hashtag #kdyzsetomapodarit a zároveň sledovat @bauhauscesko na Instagramu.

Nejkreativnější a nejzajímavější fotografie získá hlavní cenu 127dílnou sadu nářadí v kufru Wisent v hodnotě 5 490 Kč!

O co se hraje?

Tvořte jako praví profesionálové! Soutěží se o tyto ceny:

1. místo – 127dílná sada nářadí v kufru Wisent v hodnotě 5 490 Kč

2. místo – 91dílná sada nářadí v kufru Wisent Basis v hodnotě 2 990 Kč

3. místo – 47dílná sada nástrčných klíčů v kufru Wisent WDL 47 v hodnotě 1 290 Kč

Každý účastník se do soutěže může zapojit pouze jednou. Nejkreativnější ztvárnění bude vybráno naším týmem a výherce získá cenu pro 1. místo – sadu nářadí Wisent. Následně tým vybere výherce 2. a 3. místa. Podrobná pravidla soutěže najdete zde: Pravidla soutěže Pravý kutil

Kdy se soutěží?

Soutěž má 1 kolo a trvá od 17. 9. 2018 do 14. 10. 2018. Výsledky soutěže budou zveřejněny nejpozději dne 18. 10. 2018 na Instagramu a Facebooku společnosti BAUHAUS.

Těšíme se na vaše fotografie!

* Pozor, instagramový profil účastníka soutěže musí být nastavený jako veřejný (alespoň po dobu trvání soutěže). Pokud bude nastaven jako soukromý, pro společnost BAUHAUS soutěžní fotografie nebude viditelná a nebude ji tedy možné zařadit do soutěže.