Smart Home kamery

30 Produktů

Dle relevance
Filtr

  Smart home kamery poskytují vizuální kontakt a kontrolu jak nad okolím vašeho domu, tak jeho interiérem. Bezpečná a chytrá domácnost se bez nich neobejde.

   

  Především u venkovních bezpečnostních kamer je důležitý vyšší stupeň IP krytí. Díky němu je zajištěna ochrana kamery před povětrnostními vlivy, zejména poškozením deštěm. Vnitřní bezpečnostní kamery pak mohou sloužit například k dohledu nad domácími mazlíčky či konkrétním prostorem. Sledování probíhá pomocí mobilní aplikace.

   

  Při volbě kamery je vhodné zvážit typ napájení. V naší nabídce naleznete bezdrátové bezpečnostní kamery s vyměnitelnou baterií. K dispozici jsou však také zařízení vyžadující profesionální instalaci, stejně tak připojení do smart home a bezpečnostního systému.

   

  Naše nabídka zahrnuje Wi-Fi kamery se záznamem i bez něj. Bezpečnostní kamery jsou často opatřené nočním viděním či automatickým sledováním pohybu. Mezi další funkce patří například nepřetržité nahrávání i časovač zapnutí a vypnutí. Některé modely, především vnitřních Wi-Fi kamer, nabízí rovněž obousměrnou zvukovou komunikaci. Vybírat lze z řady diskrétních praktických a moderních designů. Bezpečnostní kamera je spolehlivý prvek smart home sloužící k ochraně vašeho majetku.