Hlavní obsah

Záruky a garance

Garance nejnižší ceny

Společnost BAUHAUS k.s., Váš specialista pro dílnu, dům a zahradu, poskytuje trvale nejširší výběr zboží pro kutily a profesionály za neporazitelné ceny.

A NA TO SÁZÍME NAŠÍ JEDINEČNOU GARANCÍ NEJNIŽŠÍ CENY 12 %! 

V případě, že do 14 dní po datu nákupu určitého zboží, resp. produktu na prodejně společnosti BAUHAUS k.s., naleznete v nabídce jiného prodejce ve stejném městě identický produkt, tj. produkt označený identickým registrovaným kódem EAN, za nižší cenu, potom neváhejte a přijďte do prodejny společnosti BAUHAUS k.s., kde jste produkt zakoupili. Pokud doložíte, že jiný prodejce ve městě prodává stejný produkt za nižší cenu, poskytneme Vám na zakoupený produkt slevu tak, aby cena produktu odpovídala ceně nabízené jiným prodejcem snížené navíc ještě o 12 %. Garance nejnižší ceny se vztahuje pouze na jeden kus daného zboží.  Garance nejnižší ceny se nevztahuje na zboží nabízené ze strany jiného prodejce prostřednictvím prostředku komunikace na dálku, zejména internetovou nabídkou, dále na zboží nabízené ve velkoobchodních nabídkách a výprodejích, jakož i na zboží nabízené ze strany jiného prodejce jako použité, nekompletní, poškozené, či nabízené s poškozeným originálním obalem, případně bez něj, a na koberce. Garance nejnižší ceny se nevztahuje na zboží prodané prostřednictvím internetového obchodu BAUHAUS.

5 let záruka BAUHAUS

Společnost BAUHAUS k.s. poskytuje ve smyslu svých platných a účinných záručních podmínek na veškeré jí prodávané elektrické či motorové ruční nářadí a stroje prodlouženou záruku v délce 5 let od data zakoupení. Tato prodloužená záruka se nevztahuje na akumulátory, baterie, světelné zdroje a další součásti, které podléhají rychlému opotřebení, ani na spotřební materiál.

Tato záruka se nevztahuje na vady, které vznikly běžným opotřebením, neodborným zacházením nebo nedostatečnou údržbou, příp. byly zákazníkovi známy již při nákupu. Záruka zaniká, pokud bude otevřen (rozmontován) kryt zařízení.

Zákazník vady, na které se vztahuje prodloužená záruka, oznámí v kterékoliv provozovně BAUHAUS k.s. v České republice, a při tomto oznámení předloží vyplněný originál záručního listu ke zboží a originální pokladní doklad prokazující jeho zakoupení u prodávajícího. 

Kontrola kvality

BAUHAUS si stojí za kvalitou nabízených produktů. Proto nabízené zboží prochází kontrolou kvality před tím, než jej zařadíme do našeho sortimentu. Pokud nenajdeme výrobek odpovídající kvality, nechá si jej BAUHAUS sám vyrobit. Tyto produkty nabízíme pod zvláštní a výhradní značkou. Kvalitu netestujeme jednou, ale při každém přijetí na sklad. Nabízíme tak zboží bez jakýchkoli vad.

Vrácení zboží

Pokud nakoupíte nadbytečné množství zboží, nebo jste nekoupili to správné, jednoduše ho vraťte. Zakoupené zboží můžete vrátit do čtyř týdnů od data jeho zakoupení. Možnost vrácení zboží platí pouze při předložení pokladního dokladu vystaveného při koupi vraceného zboží, přičemž takto je možno vrátit pouze nepoužité a nepoškozené zboží zabalené v nepoškozeném originálním obalu. Možnost vrácení zboží neplatí pro zboží na objednávku, zboží na přířez nebo zboží, které bylo upraveno na přání zákazníka.

Reklamační řád

Na tomto místě najdete náš Reklamační řád.

Přečtěte si jej zde: Reklamační řád

Chcete se na něco zeptat? Kontaktujte nás!

 

Uvedený email a telefon použijeme jen pro odpověď na vaši otázku a pak tyto kontakty smažeme. Pokud chcete vědět více o našich zásadách, přečtěte si naše Prohlášení o ochraně osobních údajů.