Hlavní obsah

Záruky a garance

Garance nejnižší ceny -12 %

BAUHAUS, váš specialista pro dílnu, dům a zahradu, poskytuje trvale nejširší výběr za neporazitelné ceny pro kutily a profesionály.

NIKDO NEPORAZÍ NAŠE CENY! A NA TO SÁZÍME NAŠI JEDINEČNOU GARANCI NEJNIŽŠÍ CENY 12 %

V případě, že najdete před nákupem nebo 14 dní po datu nákupu někde ve vašem městě identický produkt za výhodnější cenu, potom neváhejte a přijďte k nám. Obdržíte zde tento produkt ještě o 12 % levněji. Platí pro obvyklé prodejní množství pro domácnost. Platí pouze pro zboží na skladě. Nevztahuje se na internetové, velkoobchodní nabídky a výprodeje.

5 let záruka BAUHAUS

Dle našich záručních podmínek poskytujeme 5letou záruku na veškeré elektrické ruční nářadí a stroje.

Kontrola kvality

Všechny nabízené produkty mají ověřenou kvalitu, která zaručuje jejich dlouhou životnost a bezporuchový chod. U nových výrobků kontrolujeme jak kvalitu zpracování, tak i jejich vliv na životní prostředí.

Vrácení zboží

Zakoupené zboží můžete vrátit do čtyř týdnů od data nákupu. Platí při předložení pokladního dokladu pro nepoužité a nepoškozené zboží zabalené v originálním obalu.

Neplatí pro zboží na objednávku, zboží na přířez nebo zboží, které bylo upraveno na přání zákazníka.

Reklamační řád

Na tomto místě najdete náš Reklamační řád.

Přečtěte si jej zde: Reklamační řád

Chcete se na něco zeptat? Kontaktujte nás!

 

Uvedený email použijeme jen pro odpověď na vaši otázku. Pokud chcete vědět více o našich zásadách, přečtěte si naše Prohlášení o ochraně osobních údajů.