Hlavní obsah

Půjčovna nářadí

Profi nářadí k zapůjčení za výhodné ceny

Některé speciální nářadí a stroje potřebujete jen občas. Přijďte k nám do půjčoven BAUHAUS, které máme v každém odborném centru a kde si všechny potřebné věci můžete vypůjčit za výhodné ceny. Půjčení je rychlé a pohodlné. Součástí každého zapůjčení je i podrobný návod, takže vždy víte, jak s daným strojem pracovat.

Abyste měli jistotu, že máme vámi požadované nářadí nebo stroje k dispozici, zavolejte nám předem. 

Ceník půjčoven – co a kde vám rádi půjčíme

Tip: Kromě jiného nabízí BAUHAUS k zapůjčení také přívěsný vozík. Více informací naleznete zde: Půjčovna přívěsných vozíků.

Otázky a odpovědi

Kdy jsou půjčovny otevřené?

Půjčovny jsou vám k dispozici po celou otevírací dobu odborných center BAUHAUS. Doporučujeme ale přijít vždy alespoň hodinu před koncem otevírací doby. Díky tomu budeme mít dostatek času na řádné předání nářadí a případnou krátkou instruktáž k obsluze.

Kde půjčovnu v centrech najdu?

Ve většině odborných centrech BAUHAUS je půjčovna umístěna u oddělení drive-in. Výjimkou jsou Praha – Chabry a Praha – Pankrác, kde je naleznete u hlavních informací. Neváhejte se případně zeptat našich zaměstnanců přímo na místě, rádi vás nasměrují.

Jakým způsobem mohu uhradit zálohu a jak mi bude vrácena?

Zálohu můžete zaplatit hotově nebo kartou. Její výši naleznete na této stránce v sekci „Ceník půčoven – co a kde vám rádi půjčíme?“. Zálohu vám vrátíme buď v hotovosti, nebo převodem na účet. Při převodu může transakce trvat až tři pracovní dny.

Jaké doklady k zapůjčení potřebuji?

Stačí nám občanský průkaz, případně jakýkoliv průkaz totožnosti platný v EU.

Jsem držitelem věrnostní karty BAUHAUS. Vztahuje se má sleva také na půjčovnu nářadí?

Věrnostní karty slouží pro nákupy produktů, na služby půjčovny se slevy nevztahují.

Jestliže si půjčuji nářadí na víkend, kdy si ho mohu vyzvednout a do kdy ho musím vrátit?

V takovém případě vám nářadí půjčíme v pátek a vrátit ho můžete kdykoliv, nejpozději však v neděli do konce otevírací doby.

Pokud nešťastnou náhodou zapůjčené nářadí poškodím, jak se postupuje dál?

Nářadí by mělo být vráceno v původním stavu, nepoškozené a čisté. Pokud při přebírání zjistíme, že stav nářadí neodpovídá stavu před půjčením, pozdržíme vrácení zálohy. Po opravě nářadí pak cenu opravy od zálohy odečteme a vám vrátíme zbylou částku.

 

Poznámka:

Spotřební materiál, jako jsou např. brusné papíry, si zákazník kupuje sám.

Chcete se na něco zeptat? Kontaktujte nás!

 

Uvedený email a telefon použijeme jen pro odpověď na vaši otázku a pak tyto kontakty smažeme. Pokud chcete vědět více o našich zásadách, přečtěte si naše Prohlášení o ochraně osobních údajů.