Hlavní obsah

Laminátové podlahy LOGOCLIC®

Family:

Se skupinou výrobků Family se rozhodujete pro solidní laminátovou podlahu, která vyhoví maximální zátěži v obytném prostoru, ať je to v obývacím nebo dětském pokoji, v předsíni nebo kuchyni.

více informací

Classico 192 a Classico+:

Užívejte si aktivního bydlení. Classico je prostě všestranně reprezentativní podlahovina, která udělá z každého domova oázu dobrých pocitů. Přesvědčí vás vzhledem, jedinečným ztvárněním nových tónů dřeva a šířkou 192 mm nebo 242 mm. Přírodní design zvláště širokých panelů se dvěma tyčemi je podtržen autentickým nekonečným efektem a zajišťuje harmonický obraz pokládky.

více informací

Vinto 192/8:

Vzhledu podlahy z pravých prken hezkého jako obrázek dosáhnete s prknem pro venkovský dům o šířce 192 mm a tloušťce 8 mm ze skupiny Vinto. Extra široká prkna a podélná drážka tvaru V propůjčují každé místnosti velkorysou atmosféru. Plynule pokračující obraz, který přechází z panelu na panel, vyvolá v prostoru zásadně odlišný vzhled. Přesně správná volba pro změny!

více informací

Vinto 192/10:

Vzhledu podlahy z pravých prken hezkého jako obrázek dosáhnete s prknem pro venkovský dům o šířce 192 mm a tloušťce 10 mm ze skupiny Vinto. Extra široká prkna a podélná drážka tvaru V propůjčují každé místnosti velkorysou atmosféru. Plynule pokračující obraz, který přechází z panelu na panel, vyvolá v prostoru zásadně odlišný vzhled. Přesně správná volba pro změny!

více informací

Vinto 242:

Vzhledu podlahy z pravých prken hezkého jako obrázek dosáhnete s prknem pro venkovský dům o šířce 242 mm ze skupiny Vinto. Extra široká prkna a podélná drážka tvaru V propůjčují každé místnosti velkorysou atmosféru. Plynule pokračující obraz, který přechází z panelu na panel, vyvolá v prostoru zásadně odlišný vzhled. Přesně správná volba pro změny!

více informací

Vinto 327:

Vzhledu podlahy z pravých prken hezkého jako obrázek dosáhnete s prknem pro venkovský dům o šířce 327 mm ze skupiny Vinto. Extra široká prkna a podélná drážka tvaru V propůjčují každé místnosti velkorysou atmosféru. Plynule pokračující obraz, který přechází z panelu na panel, vyvolá v prostoru zásadně odlišný vzhled. Přesně správná volba pro změny!

více informací

Ceramico:

Ceramico přesvědčuje naprosto skutečně působícím vzhledem dlaždic. Povrchová struktura charakteristická pro kámen je dokonale napodobena a přesvědčí i na velkých plochách. Mnoho sofistikovaných barevných schémat a dekorů se vzhledem kamene umožňuje individuální design obývacích prostorů. Ceramico lze položit rychle, nenáročně a čistě díky formátu XL a systému 1clic2go.

více informací

Ambienta:

K našim špičkovým laminátovým podlahám patří Ambienta. Díky inovativním technologiím jako je pochozí a kročejová izolace je tato podlaha nesmírně tichá a vytváří exkluzivní pocit při chůzi a příjemný zvukový vjem.

více informací