Hlavní obsah

Značky kvality

Stabilní značky – základ pro Vaše projekty

Pro Váš projekt očekáváte perfektní podmínky. To také můžete, neboť kontroly jakosti v BAUHAUS přispívají k tomu, že do sortimentu jsou zařazovány jen ty výrobky, které odpovídají požadavkům. Aby bylo možno ve všech oblastech nabízet spolehlivý výběr silných značek, vytvořili jsme pro Vás široké portfólio značek kvality BAUHAUS. Výrobky těchto značek kvality jsou exkluzivně vyráběny a k dostání jen v síti BAUHAUS. Jejich mimořádnost: nejlepší poměr cena/ výkon.

PROBAU

Značka PROBAU je určena pro spolehlivé materiály a silný výkon na stavbě. K výrobkům patří stavební chemie, malty, PU pěny, silikony, bitumenové pásy a pórobetonové tvárnice.  To jsou stavební hmoty ve značkové kvalitě, s nimiž můžete pracovat efektivně a profesionálně.

STABILIT

Pomocí poctivých šroubů, hmoždinek a kování vytváří STABILIT pevné spoje. Navíc nabízí tato silná značka z oblasti železářského zboží i zabezpečení domova. Na zámky a trezory značky STABILIT je spolehnutí.

REGALUX

Regály se starají o pořádek a efektivitu. Proto nabízí REGALUX stabilní systematická řešení pro všechny oblasti použití.  Dřevěné, plastové a ocelové regály, systémy regálů do sklepa, obytných prostor, skříně a systémy pro uspořádávání, kancelářské regály a nástrčné regály.

portaferm

Styl ve vstupních prostorách: portaferm je značkou pro vysoce kvalitní sady klik, dopisních schránek a šatníkových systémů. Design sahá od moderní dveřní kliky z ušlechtilé oceli až po klasickou dveřní zarážku.

Candy-Light

Rozsviťte! Elegantní stropní svítidla a veselé světelné řetězy Candy-Light se starají o správnou atmosféru. Technický standard svítidel a příslušenství je přísně kontrolován. Tak si užíváte stylové osvětlení v prvotřídní kvalitě a necháváte své sny zazářit v pravém světle.

VOLTOMAT

Elektrická energie – ve správný čas na pravém místě. Výkonné baterie VOLTOMAT zásobují všechna zařízení, která nepotřebují ani zásuvku, ani síťový kabel, potřebnou energií. A pro pevně zabudovanou elektroniku platí: S řadami spínačů a kabelových příchytek VOLTOMAT se elektrická energie dostane přesně tam, kam patří.

PALAZZO

PALAZZO označuje moderní design, vynikající kvalitu a rozmanitost. Výrobní řady obkladů a keramiky v nejrozmanitějších formátech a designech značky PALAZZO nabízejí něco pro každý nárok. Z nejkvalitnějších surovin a díky speciálním výrobním procesům vzniká ušlechtilá pastva pro oči u vás doma. Pro stěny a podlahy, uvnitř i venku. PALAZZO stanovuje svým klasicky střízlivým designem trendy pro bytovou architekturu. Nechejte se přesvědčit tímto šarmem!

swingcolor

Objevte světy barev pro váš domov. Díky malířským barvám a lakům swingcolor se můžete skutečně vyřádit. Abyste se mohli rovnou pustit do díla, naleznete v sortimentu swingcolor rovněž štětce a válečky. K tomu ještě profi barva na dřevo, univerzální mozaiková omítka a fasádní barva, které i venku nechají zazářit krásným a efektním barvám.

sunfun

Pusťte slunce dovnitř… Okna jsou středobodem každého pokoje a díky kreativní ochraně před sluncem lze z nich udělat něco mimořádného. Zatemněte dřevěnými žaluziemi nebo nechejte slunce blikat dovnitř bambusovými roletami – sunfun má vhodné řešení. Pro teplé dny kromě toho naleznete letní nábytek a sítě proti hmyzu sunfun.

Piardino

Květy, stromy, keře, rostliny v květináči a květiny veselých barev jsou odvětvím značky Piardino! Udělejte ze své zahrady krajinu plnou fantazie – zcela podle svého vkusu. Ať již byste chtěli rostliny zasít nebo přímo zasadit do květináče – v Piardino se setkávají chytré rady a krásné rostliny všeho druhu.

NOBLE WOOD

Vaše zahrada si zasluhuje jen to nejlepší. NOBLE WOOD je značkou pro elegantní ploty a drobné výrobky ze dřeva. Neobyčejné materiály jsou kombinovány s obzvláště ušlechtilým zpracováním. I doma šíří NOBLE WOOD své rustikální kouzlo – díky masivním nábytkovým detailům.

Gardol

Vzhůru do práce na zahradě! S rýčem a hráběmi budete mít minimálně stejnou zábavu jako s travní sekačkou a drtičem zahradního odpadu. Gardol má pro každého hobby zahrádkáře připraveny ta správná nářadí a stroje. Samozřejmě nechybí ani sazenice a přípravky pro ošetřování rostlin. Vaše zahrada to očekává.

Grillstar

Grilování je čistá zábava a relax – především pak se správným grilovacím zařízením. Příznivci dřevěného uhlí jsou u značky Grillstar na správné adrese, právě tak jako fanoušci elektrických grilů. A kdo by si chtěl zařídit pevné místo na grilování, bude nejlépe obsloužen krbem na grilování. Grilujte jako profesionál!

Kingstone

Z vašeho balkónu se stane slunná venkovní kuchyně. Díky mobilním plynovým grilům od Kingstone připravíte lahůdky pro přátele a rodinu, zatímco si společně budete užívat času pod širým nebem. Tyto výkonné mobilní víceúčelové grily lze samozřejmě rovněž tak umístit na terase nebo v zahradě – to si rozhodnete spontánně každý den.

NEPTUN

Užívejte si své zahrady a zalévání přenechejte zavlažovacímu systému NEPTUN. NEPTUN nabízí inteligentní řešení jak pro velké, tak i pro malé zahradní plochy. Tak budou vaše rostlinky každý den přesně zásobovány vodou, aby kvetly a dařilo se jim.

LOGOCLIC

Vítejte ve světě bydlení. Od laminátového click systému se snadnou pokládkou až po velkorysé nástěnné a stropní panely, které dodají vašemu domovu osobní ráz. LOGOCLIC přináší obrovský výběr včetně vhodného příslušenství. Jedinečná přirozená reprodukce dřevěných dekorů, elegantní a autentické dekory kamene a keramických obkladů – vyberte si. S laminátovými podlahami LOGOCLIC je všechno možné.

solid ELEMENTS

Dveře a okna jsou nejdůležitějšími body vašeho domova. Vedle komfortu a bezpečí se stává ústředním znakem energetická účinnost. solid ELEMENTS si stanovila právě tyto cíle. Pro optimální ochranu vašich vnitřních prostor naleznete u solid ELEMENTS navíc vysoce kvalitní zvukové izolace, předokenní rolety a markýzy.

KANTOFLEX

Stylové přechody – snadná práce. Lišty jsou elegantním ukončením podlah a stěn. Vytvoří nenápadné spojovací články nebo vykouzlí dekorativní gradace. KANTOFLEX proto nabízí vybraný sortiment hran, hran s dekorem a plastových lišt. Objevte kreativní možnosti!

HERKULES

Nyní to bude vážné. HERKULES je značkou elektrického nářadí v profesionální kvalitě. Od svářecího přístroje až po kompresor se zde setkává obrovský výkon s precizností. Spolehněte se na výkonné přístroje a stroje, které vydrží, co slibují.

WISENT

Kladivo, pila, šroubovák…prvotřídní kvalita značky WISENT zajistí, že vaše skříňka na nářadí bude vždy dobře vybavena. S rozmanitou nabídkou profesionálního ručního nářadí se WISENT postará o to, že budete mít v každé situaci připraveno to správné nářadí. Tak půjde práce lehce od ruky!

Toolson

Se značkou Toolson vám nikdo nebude nic předstírat – řešení naleznete zcela sami. Od aku šroubováku až po úhlovou brusku bude nářadí Toolson významným příspěvkem u všech pracích, kde najde uplatnění skutečný elektrický výkon. Navíc nářadí obzvlášť dobře padne do ruky a postará se o tu správnou míru zábavy při práci.

ADMIRAL

ADMIRAL je prvotřídní jakost made in Germany! V oblastech energetické efektivity a spotřeby vody se tato značka nachází zcela v popředí. Úsporná podlahová vytápění, elektrická topná tělesa rozmanitého designu a plynová katalytická kamna jsou jen začátkem. Pod touto značkou naleznete i vysoce kvalitní instalační materiál, ventilace a sanitární zařízení.

Camargue

Ať již rodinná koupelna nebo wellness: Camargue přináší do koupelny pohodlí. Od vaniček sprchových koutů a koupacích van až po tvarově krásná umývadla a praktické kombinace WC - u Camargue se styl snoubí s vynikajícím poměrem výkon / cena. Inovativní nápady pro bezbariérový komfort spojují příjemné s mimořádným.

mixomat

Elegance má mnoho tváří. Kuchyně a koupelna se díky rozmanitým armaturám mixomat perfektně začlení do vašeho osobního stylu. Vyberte si z obrovské nabídky vodovodních kohoutků, sprchových sad a stylově ryzího příslušenství. Pro fanoušky wellness se kromě toho nabízejí masážní trysky do sprchy.