Hlavní obsah

Montážní servis

Montážní servis

V BAUHAUS centru najdete širokou nabídku prací montážního servisu. Zajistíme hladký průběh všech těchto prací: instalatérských, topenářských, obkladačských, elektro-instalačních, sanitárních, truhlářských, malířských, natěračských, zednických, suché výstavby, sádrokartonu.   

Služba montážního servisu platí pouze pro zboží zakoupené v BAUHAUS odborných centrech. Více o našem montážním servisu najdete níže.

Instalujeme a montujeme za pevné ceny!

Potřebujete přivrtat poličku, položit podlahu či obložit koupelnu novými obklady a nemáte doma šikovného kutila? „Půjčte“ si u nás manžela na hodinu!

Nabídka montážních prací je více než pestrá. Montážní servis a hodinového manžela si můžete objednat na sanitární a instalatérské práce, topenářské práce, obkládání, elektro-instalační práce, truhlářské či stolařské práce, pomůže také se suchou výstavbou či malířskými a natěračskými pracemi, a to jak v interiéru, tak exteriéru.

Montážní servis a hodinový manžel = záruka profesionality!

Tým pracovníků montážního servisu a hodinových manželů je speciálně proškolen v několika oblastech tak, aby mohl pomoci se všemi úpravami domácnosti, či údržbou chaty a zahrady. V rámci jeho služeb je odborné poradenství a vypracování nezávazné kalkulace, na základě které se můžete rozhodnout, zda služby využijete. Na všechny provedené úkony se navíc vztahuje záruka 5 let.

Výběr z naší nabídky montážních prací:

 

 

 

sanitární a instalatérské práce

 

topenářské práce

 

obkladačské práce

 

elektro–instalační práce

 

truhlářské, stolařské práce

 

suchá výstavba, sádrokartony

 

malířské a natěračské práce

 

zednické práce