Hlavní obsah

Montážní servis

Montážní servis

V BAUHAUSu najdete širokou nabídku prací montážního servisu. Zajistíme hladký průběh všech těchto prací: instalatérských, topenářských, obkladačských, elektro-instalačních, sanitárních, truhlářských, malířských, natěračských, zednické práce, suchou výstavbu, sádrokartony.   

Služba montážní servis platí pouze pro zboží zakoupené v BAUHAUS. Více o našem montážním servisu najdete níže.

Instalujeme a montujeme za pevné ceny!

Potřebujete přivrtat poličku, položit podlahu či obložit koupelnu novými dlaždicemi, ale nemáte doma šikovného kutila? „Půjčte“ si manžela na hodinu!

Hodinový manžel jakožto speciálně proškolený řemeslník vyřeší vaše trable za vás. Montážní servis včetně této služby najdete nově v našich specializovaných centrech.

S čím vám pomůžeme?

Nabídka montážních prací je více než pestrá. Montážní servis a hodinového manžela si můžete objednat na sanitární a instalatérské práce, topenářské práce, obkládání, elektro-instalační práce, truhlářské či stolařské práce, pomůže také se suchou výstavbou či malířskými a natěračskými pracemi, a to v interiéru i exteriéru.

Montážní servis a hodinový manžel = záruka profesionality!

Tým pracovníků montážního servisu a hodinových manželů je speciálně proškolen v několika oblastech tak, aby mohl pomoci se všemi úpravami domácnosti, či údržbou chaty a zahrady. V rámci jeho služeb je odborné poradenství a vypracování nezávazné kalkulace, na základě které se můžete rozhodnout, zda služby využijete. Na všechny provedené úkony se navíc vztahuje záruka 5 let.

Výběr z naší nabídky montážních prací - zajistíme hladký průběh těchto prací:

 
 
sanitární a instalatérské práce
 
topenářské práce
 
obkladačské práce
 
elektro-instalační práce
 
truhlářské, stolařské práce
 
suchá výstavba, sádrokartony
 
malířské a natěračské práce
 
zednické práce