Hlavní obsah

Míchací centrum barev

Míchací centrum barev – rádi Vám namícháme barvu Vašich snů

Nemůžete v nabídce najít ten pravý odstín barvy? Nabízíme Vám zákazkové namíchání požadovaného odstínu barvy. V našich centrech si také můžete vybrat ze široké nabídky už hotových ostínů – tzv. ready mixů.

Ta správná barva pro Vaše stěny

Sytě žlutá, klasická bílá nebo karibsky tyrkysová? Barevný odstín pro Vaše stěny a fasády tak, aby přesně vyhovoval Vašim požadavkům. Barevný odstín, který sedí k Vašemu jedinečnému stylu, vznikne jednoduše prostřednictvím směsí a tónů. Míchací centrum barev BAUHAUS nabízí téměř nekonečnou škálu barev, které odpovídají Vašemu přání.
Poradci prodeje Vám namíchají přesný odstín jákekoliv barvy: emaily, fasádní barvy, interiérové disperzní barvy, latexové barvy, lazury syntetické, lazury vodouředitelné, vodouředitelné laky. A speciality jako: barevné omítky, silikátové fasádní barvy, silikonové fasádní barvy, barvy se strukturou omítky, barvy s dřevitými vlákny. Vše je plně automatické a rychlé – namíchaná barva ihned k odběru. 

Vaše oblíbená barva – se zárukou namíchání kdykoliv v budoucnu

Namícháme Vám jakýkoli odstín barvy, také podle přineseného vzorku, a to se zárukou stejného odstínu kdykoliv v budoucnu.

Dejte svým nápadům barvu! Přejeme Vám spoustu zábavy při malování a tvoření!