Hlavní obsah

Plánovače a pomocníci při plánování

Interaktivní vizualizátor obkladů DominArt

Zajímá vás sortiment obkladů DominArt? Chcete vidět ukázkové realizace či si spočítat spotřebu obkladů pro váš domov?

Pak využijte nový  interaktivní vizualizátor

Dostanete zde informace o nabízeném sortimentu či dokončených realizacích a budete moci shlédnout řadu interiérů a exteriérů s libovolným obkladem DominArt. Máte již vybráno? Pak si jednoduše nechejte spočítat optimální množství spotřebního materiálu pro montáž vašich obkladů. K dispozici je dále přehled technických údajů a obrazový montážní návod. Můžete si přečíst také odpovědi na často kladené otázky ohledně obkladů a jejich použití. 

Výběr designových vypínačů

Vypínač vás provází během celého dne. Zpříjemněte si každodenní činnosti a detailem oživíte i svůj interiér. Pokud chcete před nákupem vypínačové série vidět, jak bude vypadat v různých interiérech, pak navštivte naši aplikaci, která vám pomůže s jejich výběrem.

Aplikaci najdete zde:
 
www.elektroporadna.cz

Změňte jednoduše svou zahradu nebo terasu k nepoznání!

Během pár kroků můžete proměnit jako mávnutím kouzelným proutkem svou zahradu, terasu, cestu, chodník a mnohé další k nepoznání. Pomocí programu Beton Brož Vision jednoduše a rychle proměníte Vaše představy ve skutečný obraz, jak by mohl Váš nápad vypadat.

Tak nečekejte a pusťte se do toho! Vizualizační program najdete zde:

www.betonbroz.cz/vizualizace/

Přejeme Vám mnoho úspěchů s našim programem.

Plánovač zahrady a zavlažování GARDENA

Nakreslete si zahradu Vašich snů pomocí aplikace My Garden! Jde o jednoduchou a kreativní online aplikaci, ve které si můžete nakreslit a naplánovat Vaši zahradu snů. My Garden Vás překvapí příjemným designem a snadno se používá.

Součástí této aplikace je také automatický plánovač zavlažování, který se bude hodit do Vaší zahrady.

Aplikaci najdete:

zde

Pokud jste si naplánovali Vaši zahradu a zavlažovací systém, nezapomeňte si vytisknout také nákupní seznam, schémata a průvodce instalací.