Hlavní obsah

Plánovače a pomocníci při plánování

Interaktivní vizualizátor obkladů DominArt

Zajímá vás sortiment obkladů DominArt? Chcete vidět ukázkové realizace nebo si spočítat, kolik obkladů budete potřebovat?

Pak využijte nový  interaktivní vizualizátor

Získáte zde informace o nabízeném sortimentu či dokončených realizacích a můžete zhlédnout řadu interiérů a exteriérů s libovolným obkladem DominArt. Máte již vybráno? Pak si jednoduše nechejte spočítat optimální množství potřebného materiálu pro montáž vašich obkladů. K dispozici je dále přehled technických údajů a obrazový montážní návod. Můžete si přečíst také odpovědi na často kladené otázky ohledně obkladů a jejich použití. 

Výběr designových vypínačů

Vypínač je důležitým detailem a můžete jím svůj interiér oživit. Pokud chcete před nákupem vypínače vidět, jak bude vypadat v různých interiérech, pak navštivte naši aplikaci, která vám pomůže s jejich výběrem.

Aplikaci najdete zde:
 
www.elektroporadna.cz

Změňte jednoduše svou zahradu nebo terasu k nepoznání!

Během pár kroků můžete jako mávnutím kouzelného proutku proměnit svou zahradu, terasu, cestu, chodník a mnohé další k nepoznání. Pomocí programu Beton Brož Vision jednoduše a rychle proměníte vaše představy ve skutečný obraz.

Tak nečekejte a pusťte se do toho! Vizualizační program najdete zde:

www.betonbroz.cz/vizualizace/

Přejeme vám mnoho úspěchů s naším programem.

Plánovač zahrady a zavlažování GARDENA

Nakreslete si zahradu vašich snů pomocí aplikace My Garden! Jde o jednoduchou a kreativní online aplikaci, ve které si můžete nakreslit a naplánovat vaši zahradu. My Garden vás překvapí příjemným designem a snadným používáním.

Součástí této aplikace je také automatický plánovač zavlažování, který se bude do vaší zahrady jistě hodit.

Aplikaci najdete zde:

http://www.gardena.com/cz/garden-life/my-garden/

Pokud jste si již vaši zahradu a zavlažovací systém naplánovali, nezapomeňte si vytisknout také nákupní seznam, schémata a průvodce instalací.