Polstry

74 Produktů

Filtr
Kategorie

Odpočinek na zahradních židlích, křeslech, lavicích a lehátkách si ještě více zpříjemníte, pokud si pořídíte pohodlný polstr nebo podsedák. V dnešní době jsou k dispozici textilní polstry a podsedáky v různých velikostech a barevných provedeních. V e-shopu a odborných centrech BAUHAUS je připravena široká nabídka pohodlných polstrů, podsedáků a polštářů z kvalitních materiálů.

Jak vybrat správný polstr?

Při výběru polstru je nutné znát přesné rozměry zahradního sedacího nábytku. Polstr musí dokonale padnout. Pokud vybíráte podsedák například na dřevěné zahradní křeslo, změřte šířku a hloubku sedací plochy a rovněž šířku a délku opěrné části. U polstrů je také uváděna šířka polstu. Čím širší polstr je, tím se vám bude pohodlněji sedět. Některé typy polstrů mají odnímatelnou opěrku hlavy, která zvyšuje komfort sezení.

Materiály a barvy

Polstr určený pro zahradní nábytek se musí snadno udržovat. K výrobě polstrů se používají odolné materiály. Setkat se můžete například s polyesterem. Jako výplň polstru se často používá například PUR pěna. I když jsou polstry velmi kvalitní, vyplatí se je uschovat před nepřízní počasí. Nabídka barev a vzorů je v současné době velmi široká. K dispozici jsou jak jednobarevné polstry, tak i pestrobarevné z různými motivy.