Pivní soupravy

8 Produktů

Filtr

  Ať už pořádáte velkou rodinnou oslavu pod širým nebem, firemní setkání nebo vlastníte zahradní restauraci, budete stát před otázkou, kam usadit všechny hosty. Řešením je pivní souprava (set), která zahrnuje robustní stůl a lavice. V e-shopu a odborných centrech BAUHAUS pořídíte za trvale výhodné ceny kvalitní pivní soupravy z kovu i dřeva.

  Jak vybrat pivní soupravu

  Pivní set můžete používat k venkovnímu i vnitřnímu posezení. Při výběru pivního setu jsou důležité především rozměry. Správnou velikost určíte jednoduše podle počtu osob, které běžně potřebujete usadit. Současně zvažte, zda plánujete pivní soupravu převážet nebo bude stát na jednom místě. Pokud pivní set využíváte například na trzích nebo ho potřebujete na zimu sklidit do garáže, kupte si rozkládací pivní soupravu.

  Materiály pivních souprav

  Konstrukce pivních souprav může být ze dřeva či kovu. Skládací pivní sety mají obvykle kovovou konstrukci, ze dřeva je potom deska stolu, plochy sedáku a opěradel lavic.

  Pokud se rozhodnete pro pivní sestavu z masivu, dejte přednost odolným dřevinám. Desítky let vám bude při správné péči sloužit lavice z dubu, olše nebo exotických dřevin. Nevýhodou pivních setů je tvrdost lavic. Abyste seděli pohodlně, pořiďte si textilní polstry a podušky.