Písky, štěrky, kamenivo

48 Produktů

Dle relevance
Filtr

    Zahradní stavebniny BAUHAUS nabízejí široký sortiment písků, štěrků a kameniva pro vaši zahradu. Ať už hledáte barevný štěrk, křemičitý písek nebo oblázky, bílé i barevné, u nás najdete to pravé řešení pro vaše venkovní prostory.

    Tyto materiály dodají vašim záhonům či cestám jedinečný vzhled. Křemičitý písek je ideální pro zpevňování základů nebo jako podsypový materiál. Díky našim okrasným kamenivům, včetně oblíbených mramorových a říčních oblázků, si vytvoříte krásnou zahradu s dekorativní prvky jako jsou skalky nebo zahradní cestičky. Využít je však můžete i jako vhodné materiály na hroby.

    Písky se používají v mnoha různých odvětvích. Lze je využít jako stavební materiál pro betonové nebo cihlové konstrukce, jako podklad pro dlažbu, na staveništích či pro úpravu terénu. Jedná se tak o univerzální materiál, který poslouží například i pro děti na hraní.

    Prozkoumejte nabídku BAUHAUS a vyberte si písky, štěrky, oblázky a drtě dostupné v různých barvách, tvarech a velikostech, dle vašich preferencí.