Hlavní obsah

PROFI DEPOT

Profesionální servis a služby pro řemeslníky

Odborné poradenství, profesionální služby a speciální sortiment, který je přesně přizpůsobený potřebám řemeslníků a živnostníků, to vše sloučil BAUHAUS dohromady pod PROFI DEPOT. Fyzické osoby z řad zákazníků jsou samozřejmě také vítáni! Vybraný sortiment zahrnuje výkonná stavební zařízení, lešení, stavební chemii, izolační materiály a mnoho dalšího.

Výrobky z BAUHAUS PROFI DEPOT jsou mimořádně výkonné a v souladu s příslušnými technickými normami (SIA, DIN, CE, RAL, EN, ČSN). Jsou pečlivě vybrané a vyráběné ve spolupráci s předními průmyslovými společnostmi a pravidelně procházejí přísnými bezpečnostními zkouškami, čímž BAUHAUS zabezpečuje jejich kvalitu.

Služby PROFI DEPOT:

 • Prodej na fakturu nebo na složenou zálohu
 • Rozvoz zboží za nejlepší ceny
  • Půjčovna nářadí, strojů a přívěsů
   • DRIVE-IN ARÉNA nebo krytá nakládací zóna
    • Dostatečné zásoby pro vaše projekty
     • Příprava zboží k odběru na základě e-mailu, faxu nebo telefonu
      • Zpracování nezávazné cenové nabídky na míru
       • Věrnostní program zákaznických slev
        • Odborné semináře a akce

        Vaše cesta do nejbližšího odborného centra s PROFI DEPOT

        Produkty a služby od profesionálů pro profesionály.

        K odborným centrům BAUHAUS: zde

        Informace pro řemeslníky

        Hledáte odbornou pomoc? Vyškolení odborníci jsou vám v našich centrech k dispozici s užitečnými tipy a profesionálním odborným poradenstvím. Poskytnou vám informace o všech službách, které PROFI DEPOT nabízí.

        Nákup většího množství

        Specializovaný sortiment z osvědčených materiálů byl sestaven výhradně pro potřeby řemeslníků a živnostníků. Mnoho výrobků z aktuálního sortimentu dodáváme v krátké lhůtě.

        Při odběru většího množství materiálu je u nás cenové zvýhodnění samozřejmostí.

        Stačí se jen zeptat na informacích pro řemeslníky na podmínky a můžete si rovnou nechat zpracovat nezávaznou nabídku.

        Vjet. Naložit. Odjet.

        Takto realizují řemeslníci a živnostníci nákup stavebnin, stavebního materiálu, paletového zboží nebo velkého množství v tzv. DRIVE-IN ARÉNĚ.

        Osobním autem nebo malou dodávkou vjedete dovnitř haly se stavebninami, pohodlně si naložíte vybrané zboží z regálu přímo do auta a po zaplacení na pokladně odjíždíte.

        V případě potřeby vám odborní poradci prodeje v DRIVE-IN ARÉNĚ pomohou při nakládání pomocí vysokozdvižného nebo paletového vozíku.

        Profesionální nářadí a stroje k zapůjčení

        Potřebujete profesionální a výkonné nářadí pro svoje aktuální projekty a nechcete ho kupovat? Za malý poplatek vám rádi potřebné nářadí či stroje zapůjčíme. Podívejte se na aktuální nabídku a ceník našich půjčoven nářadí a strojů.

        k půjčovně nářadí a strojů

        Rozvoz zboží

        Zboží, které si zakoupíte v BAUHAUS vám v případě potřeby dovezeme. Jednoduše kontaktujte naše odborné poradce prodeje.

        Vrácení zboží

        Zakoupené zboží je možné vrátit do čtyř týdnů od data zakoupení. Platí při předložení pokladního dokladu pro nepoužité a nepoškozené zboží zabalené v originálním obalu. 

        Neplatí pro zboží na objednávku, zboží řezané na míru nebo zboží, které bylo upraveno na přání zákazníka.

        Výhodnější nákupy s věrnostní kartou

        Využívejte výhod našeho věrnostního systému a získejte slevu až 10 % na vaše nákupy. Bližší informace o výhodách našeho věrnostního programu získáte přímo v našich BAUHAUS centrech na hlavních informacích nebo v oddělení BAUHAUS PROFI DEPOT. Sleva platí také při předložení živnostenského oprávnění nebo smlouvy o hypotečním úvěru nebo o úvěru ze stavebního spoření.

        Krytá nakládací zóna

        Pohodlný a rychlý nákup! V odborných centrech, kde není k dispozici DRIVE-IN ARÉNA, můžete pohodlně a rychle nakupovat v našich prostorných a zastřešených nakládacích zónách. BAUHAUS odborní poradci prodeje vám všechno potřebné zboží dovezou na místo k naložení.