Hlavní obsah

PROFI DEPOT

Profesionální servis a služby pro řemeslníky

Odborné poradenství, profesionální služby a speciální sortiment, který je přesně přizpůsobený potřebám řemeslníků a živnostníků, to vše sloučil BAUHAUS dohromady pod PROFI DEPOT. Fyzické osoby z řad zákazníků jsou samozřejmě také vítáni! Vybraný sortiment zahrnuje výkonná stavební zařízení, lešení, stavební chemii, izolační materiály a mnoho dalšího.

Výrobky z BAUHAUS PROFI DEPOT jsou mimořádně výkonné a v souladu s příslušnými technickými normami (SIA, DIN, CE, RAL, EN, ČSN). Jsou pečlivě vybrané a vyráběné ve spolupráci s předními průmyslovými společnostmi a pravidelně procházejí přísnými bezpečnostními zkouškami, čímž BAUHAUS zabezpečuje jejich kvalitu.

Služby PROFI DEPOT:

  • Prodej na fakturu nebo na složenou zálohu
  • Rozvoz zboží za nejlepší ceny
  • Půjčovna nářadí, strojů a přívěsů
  • DRIVE-IN ARÉNA nebo krytá nakládací zóna
  • Dostatečné zásoby pro vaše projekty
  • Příprava zboží k odběru na základě e-mailu, faxu nebo telefonu
  • Zpracování nezávazné cenové nabídky na míru
  • Věrnostní program zákaznických slev
  • Odborné semináře a akce

Krytá nakládací zóna

Pohodlný a rychlý nákup! V odborných centrech, kde není k dispozici DRIVE-IN ARÉNA, můžete pohodlně a rychle nakupovat v našich prostorných a zastřešených nakládacích zónách. BAUHAUS odborní poradci prodeje vám všechno potřebné zboží dovezou na místo k naložení. 

Informace pro řemeslníky

Hledáte odbornou pomoc? Vyškolení odborníci jsou vám v našich centrech k dispozici s užitečnými tipy a profesionálním odborným poradenstvím. Poskytnou vám informace o všech službách, které PROFI DEPOT nabízí.

Množstevní odběry - nákup většího množství

Specializovaný sortiment z osvědčených materiálů byl sestaven výhradně pro potřeby řemeslníků a živnostníků. Mnoho výrobků z aktuálního sortimentu dodáváme v krátké lhůtě. 

Při odběru většího množství materiálu je u nás cenové zvýhodnění samozřejmostí.Stačí se jen zeptat na informacích pro řemeslníky na podmínky a můžete si rovnou nechat zpracovat nezávaznou nabídku.

Vrácení zboží

Zakoupené zboží je možné vrátit do čtyř týdnů od data zakoupení. Platí při předložení pokladního dokladu pro nepoužité a nepoškozené zboží zabalené v originálním obalu.

Neplatí pro zboží na objednávku, zboží řezané na míru nebo zboží, které bylo upraveno na přání zákazníka.

Vaše cesta do nejbližšího odborného centra s PROFI DEPOT