Hlavní obsah

BAUHAUS – specialista pro dílnu, dům a zahradu

Na jaře roku 1960 bylo v německém Mannheimu otevřeno první odborné centrum BAUHAUS. Od té doby se BAUHAUS stal tradičním místem, kam přicházejí miliony zákazníků nakoupit vše potřebné pro dílnu, dům i zahradu. Vše zde přehledně najdete pod jednou střechou a v samoobslužné formě. Díky tomuto unikátnímu seskupení 15 oddělení pod jednu střechu, můžete vše nakoupit na jednom místě a ušetříte si tak čas, peníze a starosti spojené se sháněním potřebného materiálu. 

V České republice jsme tu pro vás už od roku 1993 a specializovaná centra BAUHAUS najdete v 5 různých městech. Podívejte se na seznam prodejen zde.

Kvalitní servis pro profesionálního zákazníka

Vykonávat řemeslo je tvrdá dřina. A my jsme si toho vědomi. Proto nabízíme celou řadu služeb pro řemeslníky a živnostníky, které mají jediný cíl - usnadnit profesionálům jejich práci. Tisíce řemeslníků se k nám proto vrací každý den kvůli službám, které jim nabízíme. Ať už jsou to cenová zvýhodnění v rámci věrnostního programu nebo množstevních odběrů, půjčovna profesionálního nářadí, pohodlného nákupu v Drive-In Aréně, odbornému poradenství nebo možnosti chutného občerstvení.

Nakupování v BAUHAUS má zkrátka spoustu výhod. Přehled všech služeb, které nabízíme, najdete zde.

Na náš sortiment jsme hrdí

V odborných centrech BAUHAUS najdete ucelenou nabídku více než 130.000 produktů. A my jsme na tuto nabídku patřičně hrdí. Každý den se snažíme, abychom našim zákazníkům nabídli zboží v prvotřídní kvalitě a za příznivé ceny. Najdete u nás převážně produkty známých výrobců, ale kromě renomovaných značek nabízíme i celou řadu vlastních značek kvality. Výrobky, které pod naší vlastní značkou vyrábíme, jsou technologickými špičkami na světovém trhu. Vy si tak můžete být jistí, že neplatíte zbytečné peníze za značku, ale jen za skutečnou hodnotu výrobku. A protože jsme si tím jisti i my, nabízíme vám na naše značky kvality záruku 5 let. Podívejte se na přehled značek kvality zde.

BAUHAUS - evropský lídr na trhu

BAUHAUS je zákazníky oblíbený téměř po celé Evropě a tato síť se každým rokem rozšiřuje. V současnosti můžete navštívit 273 odborných center BAUHAUS v 19 různých státech Evropy. A díky naší velikosti jsme schopni našim zákazníkům nabídnout zboží za bezkonkurenční ceny. To, že přerůstáme hranice, ale neznamená, že zapomínáme na tradici. Naopak, v BAUHAUS si dáváme záležet na tom, abyste u nás našli i lokální produkty, které máte rádi a na které se spoléhají už generace českých řemeslníků a kutilů. Ve skutečnosti téměř polovina sortimentu BAUHAUS pochází od lokálních výrobců a obchodních partnerů.