Hlavní obsah

Značky kvality

Stabilní značky – základ vašich úspěšných projektů

Kontroly jakosti v BAUHAUS přispívají k tomu, že do sortimentu jsou zařazovány jen ty výrobky, které odpovídají těm nejnáročnějším požadavkům. Abychom mohli nabízet výrobky silných značek ve všech oblastech, vytvořili jsme pro vás široké portfolio značek kvality, jejichž výrobky jsou exkluzivně vyráběny a dodávány pouze pro obchodní síť BAUHAUS. Jejich mimořádností je nejlepší poměr cena/výkon.

PROBAU

K výrobkům značky PROBAU patří stavební chemie, malty, PU pěny, silikony, bitumenové pásy a pórobetonové tvárnice.  Jsou to stavební hmoty ve značkové kvalitě, s nimiž můžete pracovat efektivně a profesionálně.

STABILIT

STABILIT nabízí široký výběr kvalitních šroubů, hmoždinek a kování. Kromě železářského zboží nabízí tato silná značka také sortiment pro zabezpečení domova. Na zámky a trezory značky STABILIT je spolehnutí.

REGALUX

REGALUX nabízí stabilní systematická řešení pro všechny oblasti použití.  V jeho sortimentu naleznete dřevěné, plastové a kovové regály, systémy regálů do sklepa či obytných prostor, skříně, organizéry a kancelářské regály.

portaferm

Portaferm je značkou pro vysoce kvalitní kliky, dopisní schránky a šatníkové systémy. Výrobky portaferm vynikají krásným designem, kvalitním zpracováním a vysokou funkčností. V sortimentu naleznete jak moderní dveřní kliky z ušlechtilé oceli, tak klasické dveřní zarážky.

Candy-Light

Elegantní stropní svítidla a světelné řetězy Candy-Light v prvotřídní kvalitě vám vytvoří tu správnou atmosféru vašeho domova. Technický standard svítidel a příslušenství je přísně kontrolován.

VOLTOMAT

Elektrická energie ve správný čas na správném místě. Výkonné baterie VOLTOMAT zásobují potřebnou energií všechna zařízení, která nepotřebují ani zásuvku, ani síťový kabel. S řadami spínačů a kabelových příchytek VOLTOMAT se elektrická energie dostane přesně tam, kam patří.

PALAZZO

PALAZZO se vyznačuje moderním designem, vynikající kvalitou a rozmanitostí. Výrobní řady obkladů a keramiky v nejrozmanitějších formátech a designech nabízejí pro každého něco. Obklady PALAZZO jsou vyráběny speciálním výrobním procesem z nejkvalitnějších surovin a jsou určené jak pro vnitřní, tak pro vnější použití. PALAZZO stanovuje svým klasicky střízlivým designem trendy pro bytovou architekturu. Nechejte se přesvědčit tímto šarmem!

swingcolor

Objevte svět barev značky swingcolor. V sortimentu swingcolor naleznete širokou paletu malířských barev a laků, štětce, válečky, profi barvu na dřevo, univerzální mozaikovou omítku nebo fasádní barvy.

sunfun

Díky roletám a žaluziím značky sunfun můžete z vašich oken vytvořit něco mimořádného. Ať již chcete místnost zatemnit dřevěnými žaluziemi nebo bambusovými roletami, sunfun má pro vás vždy vhodné řešení. V sortimentu naleznete také letní nábytek a sítě proti hmyzu sunfun.

Piardino

Rostliny pro vás jako stvořené. Robustní, vybrané rostliny v nejlepší kvalitě, denně čerstvé – to je Piardino. Čeká na vás široký sortiment nádherných pokojových i venkovních rostlin: kvetoucí rostliny, kaktusy a jiné sukulenty, kapradiny, listnaté a jehličnaté dřeviny, bambusy, bylinky, cibuloviny a mnoho dalších.

NOBLE WOOD

Vaše zahrada si zaslouží jen to nejlepší. NOBLE WOOD je značkou pro elegantní ploty a drobné výrobky ze dřeva. Vyznačuje se použitím neobyčejných materiálů a obzvláště ušlechtilým zpracováním. Díky masivním nábytkovým detailům šíří NOBLE WOOD své rustikální kouzlo.

Gardol

Vzhůru do práce! S rýčem a hráběmi vás čeká minimálně stejná zábava jako s travní sekačkou a drtičem zahradního odpadu. Gardol má pro každého hobby zahrádkáře připraveno to správné nářadí a ty správné stroje. Samozřejmě nechybí ani sazenice a přípravky na ošetřování rostlin.

Grillstar

Grilování je zábava a relax, především pak se správným grilovacím zařízením. Příznivci dřevěného uhlí jsou u značky Grillstar na správné adrese, právě tak jako fanoušci elektrických grilů nebo krbů na grilování.

Kingstone

Díky mobilním plynovým grilům od Kingstone připravíte lahůdky pro přátele a rodinu, zatímco si společně budete užívat času pod širým nebem ať už na terase či na zahradě. Grilujte jako profesionál se značkou Kingstone!

NEPTUN

Užívejte si své zahrady a zalévání přenechejte zavlažovacímu systému NEPTUN. NEPTUN nabízí inteligentní řešení jak pro velké, tak i pro malé zahradní plochy. Vaše rostliny tak budou každý den zavlažovány přesně podle potřeby.

LOGOCLIC

Vítejte ve světě bydlení. LOGOCLIC přináší široký výběr laminátových podlah, nástěnných či stropních panelů, parket a vhodného příslušenství. Jedinečná přirozená reprodukce dřevěných dekorů, elegantní a autentické dekory kamene a keramických obkladů s podlahami LOGOCLIC je všechno možné.

solid ELEMENTS

Dveře a okna jsou velmi důležitými prvky vašeho domova. Vedle komfortu a bezpečí se stává ústředním znakem energetická účinnost. Solid ELEMENTS si stanovila právě tyto cíle. Pro optimální ochranu vašich vnitřních prostor naleznete u solid ELEMENTS také vysoce kvalitní zvukové izolace, předokenní rolety a markýzy.

KANTOFLEX

Lišty jsou elegantním zakončením podlah a stěn. Vytvoří nenápadné spojovací články nebo vykouzlí dekorativní gradace. KANTOFLEX nabízí vybraný sortiment hran, hran s dekorem a plastových lišt. Objevte kreativní možnosti!

HERKULES

HERKULES je značkou profesionálního elektrického nářadí vysoké kvality. Setkává se zde obrovský výkon s precizností, ať už jde o svářecí přístroje či kompresory. Spolehněte se na výkonné přístroje a stroje, které vydrží, co slibují.

WISENT

Kladiva, pily, šroubováky, kleště, klíče s rozmanitou nabídkou profesionálního ručního nářadí značky WISENT vám půjde práce rychle od ruky a hlavně bude kvalitně provedená.

Toolson

Značka Toolson nabízí široký výběr kvalitního elektrického nářadí od aku šroubováku až po úhlovou brusku. Nářadí Toolson velmi dobře padne do ruky a práce s ním se stane zábavou.

ADMIRAL

ADMIRAL je prvotřídní německá značka v oblasti energetické efektivity a spotřeby vody. Pod touto značkou naleznete úsporná podlahová vytápění, elektrická topná tělesa rozmanitého designu, plynová katalytická kamna nebo kvalitní instalační materiál, ventilace a sanitární zařízení.

Camargue

Camargue nabízí vše pro vaši koupelnu či wellness – od vaniček sprchových koutů a koupacích van až po tvarově krásná umyvadla a praktické kombinace WC s vynikajícím poměrem cena/výkon. Camargue zároveň přináší inovativní bezbariérová řešení.

mixomat

Elegance má mnoho tváří. Vyberte si z široké nabídky vodovodních baterií, sprchových sad, masážních trysek do sprchy a dalšího příslušenství značky mixomat.