Hlavní obsah

Rozvody potrubí FLEXIRA - Flexira xConnect System

Kompletní řešení pro rozvody potrubí z chirurgické oceli do Vašeho domu

Domovní rozvody mohou výrazně ovlivnit kvalitu bydlení po celou dobu životnosti stavby. Hrají zde hlavní roli hygiena a spolehlivost, proto přinášíme chytrý potrubní systém z chirurgické oceli. Při vývoji myslíme nejen na užitnou hodnotu pro zákazníka, ale také na snadnou instalaci. Vlastní vývoj i výroba nám umožnili vytvořit unikátní potrubní systém, se kterým je radost pracovat.

Potrubí, které urychlí práci

Až 4x rychlejší montáž! S nerezovým vlnovcem Flexira xConnect minimalizujete počet spojů. Ohyby děláte pouze v rukách bez použití fitinek - protože jen žádný spoj opravdu nikdy neproteče! Nepotřebujete žádné speciální nářadí (svářečky či pájky).

Univerzální trubka na všechna média

Univerzální trubka na všechna média

Mějte život jednodušší! Používejte jednu trubku i spojovací prvky pro všechna média. Certifikováno pro pitnou vodu, plyn, solární náplně i další média.

Chirurgická ocel zajistí nejvyšší odolnost

Záleží nám na tom, aby rozvody v domě vydržely déle než budova sama. Používáme k výrobě nerezového vlnovce kvalitní nerezovou ocel AISI 316L (známá jako chirurgická), která poskytuje absolutní hygienickou nezávadnost. Aby ne, když se ze stejného materiálu vyrábí chirurgické nástroje!

STEELPROTECT: ochranné opláštění

Čiré plastové opláštění přidává nerezové trubce a hadicím ochranu proti chemikáliím, čisticím prostředkům či zdivu, které jsou vůči nerezi velmi agresivní.

Jednoduché napojení na libovolnou trubku

Prvky potrubního systému obsahují přechodky, které umožní napojení na různé typy trubek, jako např. měď, plast, plastohliník. Snadno tedy navážete na již hotové stávající rozvody.

K hotovému rozvodu potrubí máme i top hadice

Sortiment Flexira xConnect System obsahuje i širokou škálu připojovacích hadic pro vodu (Aqua) a plyn (Gas). Dopojíte tak jimi vodovodní baterie, toalety, pračky, myčky, ale i plynové sporáky.