LED žárovky

544 Produktů

Dle relevance
Filtr

   

  LED žárovky se řadí mezi úspornější typy světelných zdrojů. LED světelné zdroje nabízejí úsporu elektrické energie až 90 % ve srovnání s klasickými žárovkami. Výhodou je rovněž dlouhá životnost i při častém užívání.

   

  Využívají se jak v interiéru, tak exteriéru a k dispozici je hned celá řada druhů. Některé LED žárovky disponují rozmanitými funkcemi, které jejich užívání usnadňují. Výjimkou tak není ani připojení k Wi-Fi, smart home či hlasovému asistentovi. V naší nabídce naleznete také stmívací LED žárovky s nastavitelnou intenzitou světla. Barevné žárovky můžete ovládat pomocí dálkového ovládání. Kromě nastavení barvy a intenzity světla lze nastavit i další dynamické světelné efekty. LED žárovka je tedy vhodnou volbou do kuchyně, pracovny, obývacího pokoje, ložnice ale také do garáže či na terasu.

   

  LED žárovky je třeba vybírat dle několika klíčových parametrů. Předně mějte na paměti technické faktory jako velikost patice, světelný tok a výkon. Neméně podstatné jsou však také uživatelské parametry – barva světla, způsob ovládání, funkce stmívače a další.