Aku šroubováky a Aku vrtačky 10.8 V

3 Produkty

Dle relevance
Filtr
  BAUHAUS záruka
  Makita Aku vrtací šroubovák DF333DZ

  Makita Aku vrtací šroubovák DF333DZ

  10,8 V; 450/1700 ot./min.
  1 190,-
  Nedostupné online
  V odborných centrech nedostupné
  BAUHAUS záruka
  Black+Decker Aku vrtací šroubovák BDCDD12

  Black+Decker Aku vrtací šroubovák BDCDD12

  10,8 V; 550 ot./min.
  1 450,-
  Dostupné online
  V odborných centrech nedostupné
  BAUHAUS záruka
  Doprava zdarma
  Dewalt Aku vrtací šroubovák DCD710D2-QW

  Dewalt Aku vrtací šroubovák DCD710D2-QW

  10,8 V; 400 /1500 ot./min.
  2 980,-
  Dostupné online
  V odborných centrech nedostupné

  Aku šroubováky a Aku vrtačky 10.8 V

  Aku šroubováky a aku vrtačky jsou dnes běžně používané v téměř každé domácnosti a jsou samozřejmým vybavením dílny. Vynikají svou kompaktností, výkonem a snadným ovládáním. Skutečnou výhodou je však jejich akumulátor, který umožňuje flexibilní používání bez nutnosti neustále hledat nejbližší elektrickou zásuvku. Toto elektrické nářadí se tak řadí k praktickým a funkčním doplňkům pro profesionální i domácí využití.

   

  Aku vrtačka či šroubovák – v čem je rozdíl?

  Aku šroubováky vám ušetří čas i námahu. Jsou lehké a velice skladné. Jejich rozměry jsou přizpůsobeny pro práci i ve stísněných prostorách, což se může skvěle hodit třeba při montáži nábytku. I přes své kompaktní rozměry jsou aku šroubováky poměrně výkonné. Práce s nimi je tak rychlá a snadná. Design aku šroubováku je kompletně přizpůsoben ergonomii a optimálnímu pohodlí při jeho používání. Některé modely jsou dokonce vybavené příklepem, který se hodí při vrtání otvorů do zdiva. Výkonnější modely aku šroubováků tak lze používat i jako vrtačku.

   

  Aku vrtačky jsou obdobně výbornými pomocníky. Ačkoliv záleží na konkrétním modelu, využití aku vrtačky je poměrně široké. Mimo vrtání vám ušetří námahu i při broušení, frézování nebo míchání malířských barev. A samozřejmě je můžete používat jako aku šroubovák. V našem sortimentu naleznete modely vhodné pro vrtání do dřeva i kovu. K vrtání do zdiva jsou k dispozici výkonnější aku vrtačky s příklepem.

   

  Podle čeho vybírat?

  Ať už se chystáte rozšířit výbavu své dílny nebo domácnosti o aku šroubovák či aku vrtačku, je dobré vědět, na co se při porovnávání jednotlivých modelů zaměřit. Důležitými parametry při výběru jsou zejména tyto:

  • Výkon a kapacita akumulátoru
  • Maximální točivý moment
  • Počet otáček / počet rychlostních stupňů

  Na jaké další důležité parametry je třeba při výběru myslet, zjistíte v článku Jak vybrat aku vrtačku.

  Některé aku vrtačky a šroubováky pořídíte v kufru společně s příslušenstvím pro vrtání. U jiných modelů budete potřebovat přikoupit i sadu bitů.