Nový Jumbo leták - Velký výprodej


Velký letní výprodej je ZDE! Proto jsme pro vás připravili speciální leták s výběrem toho nejlepšího pro Váš dům i zahradu! Prostudujte si naši exkluzivní nabídku zahradního nábytku, podlah, nářadí a mnoho dalšího. 


Tato nabídka platí od pátku 25. 7. do neděle 3. 8. 2014, včetně.

Zobrazit PDF

Vážení zákazníci, pokud máte problém se zobrazením našeho nového letáku, vyzkoušejte tento odkaz - Leták Jumbo 25. 7. - 3. 8. 2014 ke stažení v PDF

Katalog červenec 2014

Zobrazit PDF
16.3 MB /

V červencovém katalogu můžete vybírat ze široké nabídky stolních, stojanových a sloupových ventilátorů a také mobilních klimatizací. Dále zde naleznete různé typy bazénů a potřeby i příslušenství pro bazén. Nechybí ani široký výběr slunečníků, lehátek, grilů a zahradního posezení. Samozřejmostí je i nabídka nářadí, stavebního materiálu a mnoho dalšího. Proto neváhejte a vyberte si to nejlepší pro kutily i řemeslníky!

Všechen stavební materiál můžete rychle a pohodlně nakoupit v našich DRIVE IN Arénách. Využít můžete i náš montážní servis, službu hodinového manžela, prodej na splátky a mnoho dalších služeb.


A vše za trvale nejlepší ceny na trhu, což vám zaručujeme díky naší jedinečné GARANCI NEJNIŽŠÍ CENY 12 %.


Platí od pátku 11. 7. do čtvrtka 7. 8. 2014, včetně.Vážení zákazníci, pokud máte problém se zobrazením našeho červencového katalogu, vyzkoušejte tento odkaz - Katalog Červenec 11. 7. - 7. 8. 2014 ke stažení v PDF